NOVINKY

arr331.12.2016 ZačínámeSpuštěn eshop s možností objednaní zboží "klikem"...

ZBOŽÍ V AKCI


Výhody

Jakou výhodu má koupě použité kombinézy, přilby atd.?

Obecně ztratí věci nejvíce na hodnotě během prvního roku užívání, stejně je tomu i u motovýbavy. Nejmarkatnější je to u kožených kombinéz, kde ztratíte po roce užívání cca 40 - 50% kupní ceny. Koupě nové kvalitnější kombinézy vyjde kolikrát i přes 25 000 Kč, ztráta je tudíš při případném prodeji výrazná. Tuto ztrátu za Vás již zaplatil první majitel námi nabízených věcí ;)

U nás můžete kupit lehce jetou kombinézu za polovinu ceny nové. Rok, dva v ní jezdíte, samozřejmě udržujete a poté prodáte s minimální ztrátou 2 - 3 tis. Kč. Kvalitní kombinézy v dobrém použitém stavu si svou cenu drží. Obecně ztratí věci nejvíce na hodnotě během prvního roku užívání, stejně je tomu i u motovýbavy. Nejmarkantnějši je to u kožených kombinéz, kde ztratíte po roce užívání cca 40-50% kupní ceny. Koupě nové kvalitnější kombinézy vyjde kolikrát i přes 25 000 Kč, ztráta je tudíž pří případném prodeji výrazná. Tuto ztrátu za Vás již zaplatil první majitel námi nabízených věcí ;)

 

Vrácení zboží do 14 dnů

Veškeré zboží zakoupené přes náš eshop můžete do 14 dnů od doručení vrátit zpět. Více info najdete v obchodních podmínkách.


Možnost slevy

Někdy je možnost se domluvit na o něco lepší ceně zboží než je uvedena. Neberto to prosím jako pravidlo, je to řešeno věc od věci. Přece jen prodáváme za účelem zisku, který těmito slevami zmenšujeme. A některé zboží je už od začátku nastaveno na minimální ceně.


U objednávky nad 10000Kč poštovné ZDARMA !